Noc na Wzgórzu Gosań

   „Księżyc jest jak lustro. Skoro odbija światło Słońca, ty też możesz się w nim przejrzeć."  
- miłe słowa z książki "Moon journal" Sandry Sitron. W sam raz na dzisiejszą noc z pełnią na firmamencie. My, chodzące słońca, możemy rzucić okiem w zwierciadło niebieskie, poprawić w sobie co trzeba, a potem zabrać się do rozświetlania ścieżek i rozdawania energii
  
Taki żarcik na początek roku szkolnego  

  U nas już siódma klasa (olaboga). A że kontynuujemy edukację domową oznacza to, że będę sobie musiała duuuużo przypomnieć z fizyki, za którą delikatnie powiedziawszy, nigdy nie przepadałam (ze wzajemnością).
  Tymczasem wspomnienie pięknego zachodu słońca, na oglądanie którego wybraliśmy się na Wzgórze Gosań w okolicach Międzyzdrojów. Szczerze polecam, najpierw idzie się pod górę piękną trasą Wolińskiego Parku Narodowego, a później rozkoszuje się widokami i przegania komary, które również lubią tam oglądać zachody słońca 
Polecam, jest pięknie :) Tu link do Google Maps Wzgórze Gosań 

Komentarze

 1. no tak, zapomniałam, że u Was szkoła wygląda inaczej i nauka online Wam nie straszna :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem tak: nie uczymy się online, raczej gdzie bądź :) - w kuchni, w ogrodzie, w parku, w samochodzie, różnie. Online chyba najmniej. Być może online będziemy zdawać egzaminy ale czas pokaże. Miłego września Polly!

   Usuń
 2. Współczuję tej fizyki. Też nie byłem orłem, na szczęście nauczyciel mnie lubił. W fizyce za dużo jest grawitacji, za mało polotu.
  Cudowne zdjęcia i plenery. Lubię jeździć do Sowińskiego Parku ma wielką wydmę. Z przyjemnością w tamtejszej turystycznej budce kupiłbym pocztówki Twojego autorstwa. Pełna profeska.
  Pozdrawiam sypiąc piaskiem po oczach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Za mało polotu" - otóż to! gdy sięgnę dna przy zadaniach z fizyki w tym roku - wygarnę je jej i będzie mi lepiej :) Dziękuję za miłe słowa :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ale proszę nie umieszczać treści reklamowych - nie będą one publikowane.

Popularne posty