Majówka w domku

"(...) A my Kochanie mamy dom...

To co, że setki domów,
że inni ładniej niż ja, 
nie można nie pisać o domu,
gdy się go wreszcie ma! "


blog Vyspa Domek nad morzem


Za nami pierwszy pobyt w naszym drewnianym domku :)
Piękny czas - mimo chłodnej aury ;)

Przygotowałam filmik z wyjazdu:***

Komentarze

 1. Świetny filmik :) taka pamiątka. Niczego więcej nie potrzeba na takie wakacyjne wypady. Mam nadzieję, że macie tam kogoś, kto widzi ten domek bo zachwycając się plenerem miałam ciągle niepokój w sercu że tam tak pusto, takie odludzie. Wszystkiego dobrego życzę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mamy :) I wbrew pozorom nie jest to odludzie :) Ledwo przyjechaliśmy a mieliśmy wizyty sąsiadów - pierwsi byli dwaj Panowie z terierami, które wpadły do środka jak do siebie - Panowie przepraszali ale powiedzieli, że spacerują tu co dzień i wszyscy zapoznali się już z ekipą budowlaną, naszą Rodziną, które była tu przed nami i wszystkimi kątami :) Psy myślały, że domek jest bardziej ich niż nasz ;) Potem było jeszcze kilka osób - wszyscy lokalsi - zaangażowani w budowę :)) - miłe to było :) zostaliśmy ciepło przywitani :) I jeszcze kilka osób było pytających o producenta domu - mówili: "U nas tu takich nie budują, można obejrzeć?" - tak więc wszyscy zainteresowani poznani i mamy do siebie kontakt. To dobre miejsce jest, ciepłe, serdeczne, ludzkie :)

   Usuń
 2. Ciasto wyrosło - gotowe. cytat o domu prawdziwy i ładny. I przyznać się muszę że podczas oglądania filmu się wzruszyłam... czuję się tak jakbyś mnie zaprosiła na kawałek tego Ciasta- udostępniając film - marzeniami zapachniało. Brawo , macie to! pozdrawiam asia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś taka miła Asiu! Każdy Twój komentarz serdeczny i z nutką poezji - dziękuję! :)

   Usuń
 3. Piękny ten Wasz domek! Kawa w takim klimacie, marzenie... Nie wątpię, że aura nie przeszkodziła w delektowaniu się majówką :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny filmik, taki Twój :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz ale proszę nie umieszczać treści reklamowych - nie będą one publikowane.

Popularne posty